Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sohbet AY Reklam Alanı
Balkondan Düşüp Ölen Manken Burcu
Balkondan Düşüp Ölen Manken Burcu

Balkondan Düşüp Ölen Manken Burcu Çağlayan'ın Davasında 2 Sanık Beraat Etti
Antalya'da 7 yıl önce adam arkadaşının 5. Kattaki evinin balkonundan düşen manken Burcu Çağlayan'ın davasında İbrahim Tokgöz ve Murat Ergüç beraat etti.
16 Mayıs 2017 Salı 14:28

Balkondan Düşüp Ölen Manken Burcu Çağlayan'ın Davasında 2 Sanık Beraat Etti
Manken Burcu Çağlayan 7 yıl önce adam arkadaşı İbrahim Tokgöz'ün 5. Kattaki evinin balkonundan düşüp ölmüştü. Olayla ilgili davada mankenin sevgilisi İbrahim Tokgöz ve Murat Ergüç beraat etti.
SAVCI, SANIKLARA KASTEN ÖLDÜRME SUÇLAMASI YAPMIŞTI

Savcı Erkan Okan, vaka yeri keşif ve ölü muayene tutanağı, otopsi tutanağı, olay yeri araştırma raporları ve görüntüleri içeren CD'ler, telefon kayıtları, telefon ileti tespit tutanakları, Ulusal Kriminal büro'nun vaka değerlendirme raporu, diğer deliller ve tanık ifadeleri dikkate alındığında, sanık İbrahim Tokgöz'ün Burcu Çağlayan'ı "Canavarca hisle eziyet çektirerek, kasten öldürme" suçundan en üst hadden cezalandırılmasını talep etti. Diğer sanık Murat Ergüç'ün de Burcu Çağlayan'ın kasten öldürülmesinde İbrahim Tokgöz'ün fiili eylemine iştirak ettiğini belirten savcı Okan, Ergüç'ün indirim yapılmadan "Kasten öldürmeye yardımda bulunma" suçundan cezalandırılmasını istedi.
MAHKEMEDEN BERAAT KARARI ÇIKTI


Son savunması alınan Tokgöz, suçsuz olduğunu savunarak beraatını talep etti. Sanık Ergüç de bir saslınün olmadığını dile getirdi. Verilen aradan sonra sonucunı açıklayan mahkeme heyeti sanıkların ayrı ayrı beraatlarına karar verdi.
OLAYIN GEÇMİŞİ

Bir deri mağazasında mankenlik meydana getiren 22 yaşındaki Burcu Çağlayan, Fener Mahallesi'nde Temmuz 2010'da, İbrahim Tokgöz'ün (34) 5'inci kattaki evinin balkonundan düşerek yaşamını yitirmişti. Savcının 4 yıl süren araştırması sonucunda İbrahim Tokgöz hakkında "kasten öldürme", arkadaşı Murat Ergüç hakkında ise "kasten öldürmeye yardım etme" suçlamasıyla ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.


BİLGİLER
tarafından 18 Mayıs 2017 - 17:18 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 900 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Sohbet AY - Reklam Alanı
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Sevgi Ve Aşk.

Dostça, Arkadaşça Konuşarak Hoş Bir Vakit Geçirmek iSteyenLerın Tam Yerinde OLdugunuzdan Emin... [Devamı]

Sevgi Ve Aşk.
Yeni NesiL Sohbet.

Bir Yazarın GünLük OLayLar Arasından Seçtiği Bir Konuyla iLgiLi Kendine Özgü Görüş... [Devamı]

Yeni NesiL Sohbet.
Ağrı Sohbet

Ağrı sohbet sitesi, Ağrı Chat Sitesi, Ağrı mobil sohbet , ile tanımadığımız kişilerle mesajlaşma sağlanıyor.... [Devamı]

Ağrı Sohbet
Sohbet Sitesi Kurmak

Bir sitenin kurulması için önce site adının belirlenmesi gerekir. Kolay hatırlanılabilen bir ad kullanıcıların... [Devamı]

Sohbet Sitesi Kurmak
Sohbet teması

Tema bir konunun kalbidir. Konunun içindeki duygu ve düşüncenin varoluşudur.  İnsanların bir... [Devamı]

Sohbet teması
Bedava Mobil Sohbet

İnternet aracılığı ile bulunan arkadaşlık sitelerindeki üyelikler ücretsizdir. Her kesim insanın toplandığı... [Devamı]

Bedava Mobil Sohbet
Wp Sohbet Temasi

Elimizden geldigi kadariyla siz sohbet sunuculari olan arkadaslara wp sohbet temasi  sunarak yardimci olmaya... [Devamı]

Wp Sohbet Temasi