Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sohbet AY Reklam Alanı
MemoServ  Komutları
MemoServ  Komutları

MemoServ  Komutları

Nicke Memo Gönderme: nicke memo göndermek için; /ms send nick mesajınız  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Kanala Memo Gönderme: kanalda memo atma yetkiniz varsa; /ms send #Kanal-Adı Mesajınız  Komutunu  kullanarak kanalın founderına, sop, aop, vop ve uop listesindekilere mesaj gönderebilirsiniz..

Kanalın SOPlarına:/ kanalda memo atma yetkiniz varsa ve sadece sop listesinde kayıtlı olan nicklere mesaj göndermek istiyorsanız; /ms sendto #Kanal-Adı sop Mesajınız Komutunu  kullanabilirsiniz..

Kanalın AOPlarına: kanalda memo atma yetkiniz varsa ve sadece aop listesinde kayıtlı olan nicklere mesaj göndermek istiyorsanız; /ms sendto #Kanal-Adı aop Mesajınız Komutunu  kullanabilirsiniz..

Kanalın VOPlarına:/ kanalda memo atma yetkiniz varsa ve sadece vop listesinde kayıtlı olan nicklere mesaj göndermek istiyorsanız; /ms sendto #Kanal-Adı vop Mesajınız Komutunu  kullanabilirsiniz..

Kanalın UOPlarına: kanalda memo atma yetkiniz varsa ve sadece uop listesinde kayıtlı olan nicklere mesaj göndermek istiyorsanız; /ms sendto #Kanal-Adı uop Mesajınız Komutunu  kullanabilirsiniz..

Memo Okuma: size gelen memoları okumak için; /ms readKomutunu kullanabilirsiniz..

Memo Listeleme: size gelen memoların listesini görmek için; /ms list  Komutunu  kullanabilirsiniz..

 

Belirtileni Silme: size gelen bir memoyu silmek için; /ms delKomutunu kullanabilirsiniz..

 

Hepsini Silme: size gelen memoların hepsini silmek için; /ms del all  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Çöpü Boşaltma: ; çöp Kutusu’ndaki bütün memoları silmek için; /ms expunge  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Çöptekini Geri Alma: sildiğiniz bir memoyu çöp kutusundan da silmeydiyseniz, çöp kutusundan gelen kutusuna taşımak istiyorsanız; /ms undelKomutunu kullanabilirsiniz..

Klasör Yaratma:  memoserv  de klasör yaratmak için /ms create Klasör-Adı  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Klasör Silme:/ memoservde yaratmış olduğunuz bir klasörü silmek için; /ms close Klasör-Adı  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Klasör Seçme: memoservde var olan bir klasörün içinde işlem yapmak için; /ms select Klasör-Adı  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Memo Linkle: size gelen memoları başka bir nicke yönlendirmek için; /ns set mforward on Nick  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Link Kaldır: size gelen memolar başka bir nicke yönlendirildiyse ve bu yönlendirmeyi pasif hale getirmek istiyorsanız; /ns set mforward off  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Aktif: başkalarının size memo göndermesini istemiyorsanız; /ns set nomemo on  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Pasif: başkalarının size memo göndermesine müsade etmek için; /ns set nomemo off  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Aktif: memo göndermiş olduğunuz kişi memoyu okuduğunda size alındı bilgisi gelmesini istiyorsanız; /ns set mreceipts on  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Pasif:;  memoserv  ile yollamış olduğunuz memoların okunduğuna dair gelen iletim raporlarının artık gelmemesini istiyorsanız; /ns set mreceipts off  Komutunu kullanabilirsiniz..

Klasöre Taşıma: belirtilen memoyu başka bir klasöre taşımak için; /ms moveKomutunu kullanabilirsiniz..

Ekle: belirtilen nickin size memo göndermesini engellemek istiyorsanız; /ms ignore add Nick  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Sil:/  memoserv’den  ignore ettiğiniz nickin size memo göndermesine müsade etmek için; /ms ignore del Nick  Komutunu  kullanabilirsiniz..

Listele:/msg  memoserv’den  ignore ettiğiniz kişilerin listesini görebilmeniz için; /ms ignore list  Komutunu  kullanabilirsiniz..


BİLGİLER
tarafından 18 Mayıs 2017 - 16:36 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 971 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Sohbet AY - Reklam Alanı
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Hemen KatıL Aramıza.

Chat muhabbet sevenler için yeni oluşturduğumuz arayüzler ile nerede olursanız olun sohbet odalarımıza ücretsiz katılabilirsiniz. ... [Devamı]

Hemen KatıL Aramıza.
Biz Buradayız. Siz Nerdesiniz?

SohbetAy.Com ismi ile hizmet veren bir Sohbet sitesiyiz. SohbetAy platformunda Sohbetinize Mobil Üzerindende Ulaşabileceginiz... [Devamı]

Biz Buradayız. Siz Nerdesiniz?
Sohbetay Farkı.

Sohbetay Yüzlerce Sohbet Sitesi Arasında En KaLiteLi Kadroya Ve En KaLiteLi ALt Yapıya  Sahip OLan Web Sitemizde... [Devamı]

Sohbetay Farkı.
Sevginin Ve Sohbetin Tek Adresi Sohbetay.c..

Yetişkinlerin BiLgiLerini, DeneyimLerini, MaharetLerini Yeni NesiLLere AktarmaLarının Pek Çok YoLu Vardır.  Sohbet... [Devamı]

Sevginin Ve Sohbetin Tek Adresi Sohbetay.com
Sevgi Ve Aşk.

Dostça, Arkadaşça Konuşarak Hoş Bir Vakit Geçirmek iSteyenLerın Tam Yerinde OLdugunuzdan Emin... [Devamı]

Sevgi Ve Aşk.
Yeni NesiL Sohbet.

Bir Yazarın GünLük OLayLar Arasından Seçtiği Bir Konuyla iLgiLi Kendine Özgü Görüş... [Devamı]

Yeni NesiL Sohbet.
Ağrı Sohbet

Ağrı sohbet sitesi, Ağrı Chat Sitesi, Ağrı mobil sohbet , ile tanımadığımız kişilerle mesajlaşma sağlanıyor.... [Devamı]

Ağrı Sohbet